/אודות

אודות

חייג ל-050-8090-123
  • מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

  • אחריות מלאה על כל עבודה

  • שירות הגון ואיכותי למגזר הפרטי והעסקי

  • שיפוץ ותיקון אמבטיות , התקנת ברזים חדשים ודודי שמש

  • שקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין

  • איתור וגילוי נזילות על ידי ציוד תרמי מתקדם

סנטר אינסטלטור
אודות 2017-06-18T13:39:15+00:00

סנטר אינסטלציה – אצלך במהירות בעבור כל קריאה

סנטר אינסטלציה מעמידה לרשותך את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. עבור כל בעיית אינסטלציה תוכל למצוא את בעל המקצוע הנכון לך ובין אם מדובר בבעיה שנראית קטנה או גדולה. אנשי השירות יגיעו לטפל בתקלה תוך 35 דקות ויבטיחו לך שירות אמין, מהיר, הגון עם שקיפות מלאה ומתן אחריות לעבודה.

לקבל שירותי אינסטלציה במרכז ובכל אזור בארץ

באתר נמצאים אנשי מקצוע מומחים מכל הארץ. זה המקום להזמין אינסטלטור במרכז, בצפון ובדרום ולקבל פתרון יעיל ואחראי לבעיה. אין זה משנה אם העבודה נראית לך דחופה או כזו שיכולה לחכות, אם היא גדולה כמו החלפת צנרת או קטנה כמו החלפת הברז, אנחנו כאן במטרה לתת לך את השירות הטוב ביותר בתחום.

עבור כל בעיה יש אינסטלטור מתאים

אתר סנטר אינסטלציה עומד לרשותך בכל סוג של בעיה וניתן ליצור קשר בעל שעה של היום, בכל יום בשבוע. בין העבודות אותן מבצעים אנשי המקצוע:

  • איתור נזילות – עבודה זו דורשת ציוד מקצועי ומתקדם ואיתור של מקור הבעיה. שימוש בציוד זה יכול לחסוך עלויות גבוהות ואי נוחות בביצוע עבודה שאינה נדרשת, חיסכון בלכלוך וכמובן חיסכון כספי.
  • שיפוצים – עבודת שיפוצים דורשת הבנה מקצועית בתחום האינסטלציה, הכרות עם החומרים המתקדמים בתחום ומתן פתרון יעיל, שיחזיק מעמד לאורך שנים רבות. מומלץ לבצע את השיפוץ רק בעזרת אינסטלטור בעל ניסיון קודם והמלצות.
  • סיוע בעבודות קטנות – פעמים רבות כל שנדרש מהאינסטלטור הוא להחליף את הברז, לפתוח את הסתימה בכיור ולפתור בעיות שנראות קטנות אך גם הן חייבות להתבצע ביעילות ומקצועיות כדי למנוע תקלות חוזרות ונשנות ולמנוע נזילות שיכולות להזיק.
  • עבודות דחופות – האינסטלטורים של סנטר אינסטלציה נכונים להגיע אליכם גם במקרים דחופים ותוך 35 דקות בלבד. מקרים שכאלה יכולים להיות הצפה, פיצוץ וסתימה חמורה. כל אלו מחייבים טיפול מהיר ופעמים רבות גם ציוד מתקדם איתו מגיעים אנשי המקצוע שמופיעים באתר.

המטרה שלנו היא לתת לכם שירות בראש שקט

האתר הוקם במטרה לאפשר לך למצוא את בעל המקצוע הנכון לך ולהיות רגוע. סיפורים רבים נשמעים על אינסטלטורים ודומיהם אשר מגיעים לבצע עבודה ללא כל ידע מקצועי מקדים, ללא הכלים הנכונים ובדרישות תשלום שאינן הוגנות. המטרה של סנטר אינסטלציה היא לשנות זאת ולתת לך שירות מקצועי, אמין, זריז ולהביא רק בעלי מקצוע שהוכשרו לעסוק בתחום שמחזיקים בציוד מתקדם.

כאשר האינסטלטור יגיע אלייך הוא יעניק לך לא רק את השירות הטוב והמקצועי ביותר אלא גם יציע לך הצעת מחיר הוגנת ויקפיד על שקיפות מלאה ומתן אחריות.