/אינסטלטור בבני ברק

אינסטלטור בבני ברק

חייג ל-050-8090-123
 • מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

 • אחריות מלאה על כל עבודה

 • שירות הגון ואיכותי למגזר הפרטי והעסקי

 • שיפוץ ותיקון אמבטיות , התקנת ברזים חדשים ודודי שמש

 • שקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין

 • איתור וגילוי נזילות על ידי ציוד תרמי מתקדם

סנטר אינסטלטור
אינסטלטור בבני ברק 2017-03-02T11:43:07+00:00

אינסטלטור בבני ברק שיעזור לכם להכין את הבית לחורף

אינסטלטור בבני ברקכל אינסטלטור בבני ברק, או בכל מקום אחר בארץ, יאמר לכם כי עונת החורף היא העונה העמוסה ביותר עבור האינסטלטורים. אינסטלטורים בבני ברק נקראים לתיקונים וטיפולים רבים בחורף, תיקונים של בעיות אשר התחילו כבר בקיץ, אך את הנזק הנגרם מהם ניתן לראות רק עם בוא הגשם. עם בוא הגשם ומזג האוויר החורפי נזקים רבים מתגלים בבתים, ולכן כדאי להזמין אינסטלטור מומחה בבני ברק לפני החורף על מנת שיבחן את הבית שלכם, על כל המערכות השונות שבו, ויסייע לכם להתכונן בצורה טובה יותר לקראת החורף.

 

הבדיקות החשובות ביותר שיבצע אינסטלטור בבני ברק לפני החורף

כחלק מהכנה של הבית לקראת עונת החורף כל אינסטלטור בבני ברק יבצע כמה בדיקות חשובות. שימו לב כי אינסטלטור לא מקצועי בבני ברק יכול לדלג על חלק מהבדיקות הללו, ואתם תשלמו על כך ביוקר בחורף, ולכן חשוב מאוד לבחור אינסטלטור מקצועי בבני ברק בלבד ולא להתפשר על פחות.

התקשרו עכשיו להזמנת אינסטלטור בבני ברק

ואלו הבדיקות החשובות ביותר שעל אותו אינסטלטור בבני ברק לבצע: 

אינסטלטור מקצועי ואמין בבני ברק

 1. בדיקות זרימה במרזבים – יצירת הדמיה של הצפת מים בגג, במרפסת או בגינה בכדי לבדוק את הניקוז של המים ולוודא כי  במקרה של גשמים רבים לא יהיה לכם שיטפון במקומות הללו, והמים לא יחלחלו אל הבית.
 2. ניקוי ביוב – ניקוי של כל קווי הביוב בכדי למנוע הצפה של הביוב עם בוא הגשם ועליה של כל מי השופכין החוצה. הבדיקה הזו מבוצעת לרוב על ידי מצלמה מיוחדת או שפשוט מבצעים שטיפת קווי ביוב על ידי דיזה או מכונת שטיפה בלחץ מקצועית.
 3. דודי שמש וקולטים – חיזוק של דודי השמש והקולטים המותקנים על הגג ובדיקת התקינות של דוד החשמל בו תצטרכו לעשות שימוש רב בחורף.
 4. בדיקות איטום – בדיקה של הגג מבחינת האיטום שלו אשר תאפשר לכם להיות בטוחים כי מי הגשם לא יחלחלו פנימה.
 5. צנרת – חיזוק החיבורים, איטום והחלפה של חלקים ישנים בצנרת בכדי למנוע פיצוצים בצנרת בעונת החורף בה קשה יותר לבצע תיקונים.