/אינסטלטור במרכז

אינסטלטור במרכז

חייג ל-050-8090-123
  • מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

  • אחריות מלאה על כל עבודה

  • שירות הגון ואיכותי למגזר הפרטי והעסקי

  • שיפוץ ותיקון אמבטיות , התקנת ברזים חדשים ודודי שמש

  • שקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין

  • איתור וגילוי נזילות על ידי ציוד תרמי מתקדם

סנטר אינסטלטור
אינסטלטור במרכז 2017-03-09T12:48:06+00:00

אינסטלטור במרכז

אינסטלטור במרכז – לכל שירות שנדרש לכם

שירותי האינסטלציה הנדרשים לבתים במרכז יכולים להיות מגוונים מאד. חלקם יהיו דחופים, חלקם ישולבו בעת שיפוץ הבית וחלקם יהיו מוגדרים כעבודות קטנות שמשפיעות על איכות החיים בבית. עבור כל בעיה, תקלה ואפילו חלום, יש להזמין אינסטלטור במרכז בעל הכשרה מתאימה, ניסיון ועדויות חיוביות על השירות שהוא נותן.

אינסטלטור במרכז לבעיות דחופות

אינסטלטור במרכז לכל שירות שנדרש לכם

בעיות דחופות במערכת האינסטלציה הן בעיות הפוגעות באיכות החיים בבית או מסכנות חיים. רבים חושבים כי מערכת המים מוסתרת ולא יכולה לפגוע בבית או בדיריו, אך בפועל מצבים של פיצוץ ונזילה יכולים אפילו להיות מסוכנים (במיוחד אם יגיעו לכדי מגע עם מערכת החשמל). במקרים אלו יש להזמין אינסטלטור במרכז הזמין להגיע 24 שעות ביממה והוא יוכל לטפל בבעיה בכל זמן. מומלץ במצבים דחופים לתאר לבעל המקצוע את הבעיה ולפעול על פי הנחיותיו עד להגעתו.

אינסטלטור שעובד במרכז ויכול לסייע בהנחת תשתית

חלק מעבודת האינסטלציה במרכז יכולה להיות הנחה של תשתיות. זוהי עבודה המתבצעת בעת השיפוץ או הבנייה. בבית רבים מערכת המים ישנה וזאת כיוון שלא עברו שיפוץ מעולם (כלומר המערכת בגיל הבית). במצב זה יכולות להיות נזילות וסתימות רק בשל התיישנות המערכת. ההחלפה של התשתית תתבצע באופן יזום במקרה של שיפוץ או שתתבצע לאחר קבלת החלטה שהמערכת הישנה לא משמשת את הבית על הצד הטוב ביותר. אינסטלטור במרכז שיבצע עבודה מסוג זה חייב להביא איתו ניסיון עשיר בתחום.

אינסטלטור שמגיע לעבודות קטנות

בתחום האינסטלציה ישנן עבודות שיכולות להיראות כקטנות או כאלו שאינן דחופות. למשל, החלפת ברז, החלפת צינור באמבטיה ופתיחת סתימה בתחילת דרכה. כל אלו יכולות להיראות כעבודות קטנות אותן יכול לבצע לא רק אינסטלטור במרכז וכאן חשוב לזכור כי בעל מקצוע יכול לתת אחריות לעבודה, למנוע נזקים (בטווח הקצר והארוך) ולבצע את העבודה במקצועיות.

3 סיבות להזמין אינסטלטור מהאתראינסטלטור במרכז לבעיות דחופות

 

  • הימנעות ממתחזים – הסיפורים על אנשי מקצוע שאינם רכשו ידע מקצועי הולכים ומתרבים. הסיבה לקיומו של סנטר אינסטלציה היא לתת מענה במקום בו נראה שהכללים נפרצו ולאפשר לכל אחד לבחור בבעל מקצוע ברוגע וללא דאגה.
  • בדיקה מקדימה של האינסטלטור על ידי האתר – האתר בוחן כל אינסטלטור במרכז לפני שהוא נכנס ויכול לתת שירות לגולשים. בעת הבדיקה נבחן בעל המקצוע בקפידה כולל בדיקת ביקורות ושביעות רצון של לקוחות אמתיים.
  • אמינות – כל בעלי המקצוע אשר נותנים שירותי אינסטלציה באזור המרכז מחויבים לאמינות שמתבטאת במחיר הוגן, עבודה מקצועית ומתן אחריות בסיום העבודה.

 

מהו הצורך שלכם

בשיחה הראשונית עם האינסטלטור שמגיע למרכז מומלץ שתגדירו מהי הבעיה שלכם ותהיו קשובים לבעל המקצוע. לעתים האינסטלטור ייתן לכם הנחיות ולעתים הוא פשוט יגיע למקום ויטפל בבעיה במהירות כשישאיר אחריות לטיפול.