/אינסטלטור בפתח תקווה

אינסטלטור בפתח תקווה

חייג ל-050-8090-123
 • מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

 • אחריות מלאה על כל עבודה

 • שירות הגון ואיכותי למגזר הפרטי והעסקי

 • שיפוץ ותיקון אמבטיות , התקנת ברזים חדשים ודודי שמש

 • שקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין

 • איתור וגילוי נזילות על ידי ציוד תרמי מתקדם

סנטר אינסטלטור
אינסטלטור בפתח תקווה 2017-04-19T15:17:56+00:00

 

אינסטלטור בפתח תקווה – להזמין בעל מקצוע אמין

אינסטלטור בפתח תקווהאם אתם מתגוררים באזור פתח תקווה, ישנם מקרים שונים שיכולים לגרום לכם לחפש אחר אינסטלטור בפ"ת. מקרים אלו יכולים להיות אם יש לכם סתימה (בכיור או בשירותים), אם נראה שישנה נזילה מהקיר או התקרה ולא ברור מה גורם לה, אם המים עולים ויוצרים הצפה ואפילו אם אתם רוצים לבצע פעולות "קטנות" כמו החלפת ברז ומעדיפים שבעל מקצוע המומחה בכך יגיע אליכם. הדילמה איזה אינסטלטור בפתח תקווה להזמין היא נחלת רבים ולשם כך עומד לרשותכם סנטר אינסטלטורים.

בעיית אמינות בקרב אינסטלטורים

ישנם בעלי מקצוע רבים בכל תחום ולצערנו לא כולם עושים את העבודה כפי שמצופה מהם. הסיבות לכך שאותם אינסטלטורים אינם עושים את העבודה כמו שצריך יכולות להיות מגוונות מאד, החל מכאלו שלא למדו את המקצוע בצורה מסודרת אלא רק עבדו אצל אינסטלטורים והחליטו לצאת לדרך עצמאית ועד לכאלו שפשוט לא מעוניינים לפתור את הבעיה אלא רוצים רק להרוויח הרבה כסף. ברגע שאתם מתכננים להזמין אינסטלטור בפתח תקווה עליכם לוודא כי אתם מזמינים בעל מקצוע אמין.

אינסטלטור באיזור פ

איך תזמינו אינסטלטור בפתח תקווה ודעו שהוא אמין?

 • הזמינו רק מקצועןאינסטלטור בפתח תקווה שיגיע אליכם לבית חייב להיות בעל מקצוע המוסמך לתחום. הוא צריך להיות עם תעודה המעידה כי אכן למד את התחום והתמחה בו ואם אינו יכול להציג כזו יש להיזהר.
 • בררו מראש מתי יוכל להגיע האינסטלטור שתזמינו מאזור פתח תקווה צריך להגיע בזמן שנוח לכם. אם הוא עמוס מדי או מבקש להגיע בשעות שאינן סבירות, כנראה הוא לא יתאים לביצוע העבודה.
 • בקשו לקבל הצעת מחיר בטלפון – יש לשים לב כי אינסטלטורים לא יכולים לדעת מה בדיוק העבודה שתידרש מהם אבל הם כן יכולים להגיד בטלפון כמה עולה ביקור ואפשר לבקש לקבל הצעה לפני כל עבודה.
 • 24/7 ובמיוחד במקרים דחופים – אם יש לכם הצפה כאן ועכשיו, יהיה עליכם למצוא אינסטלטור מאזור פ"ת שיכול לתת שירות של 24/7 שמשמעותו שיש באפשרותו להגיע בכל יום ובכל שעה.
 • חפשו אחר המלצות – היום קל מאד למצוא המלצות או אי המלצות דרך אתר האינטרנט או הרשתות החברתיות. באתר של סנטר אינסטלטורים מופיעים בעלי מקצוע בעלי הכשרה ועם ניסיון חיובי.
 • בדקו כי יש לאינסטלטור את הכלים המתאימים לעבודה – במיוחד אם יש לכם עבודה מורכבת כמו למשל נזילה שהמקור שלה לא ברור, תצטרכו למצוא אינסטלטור בפתח תקווה שמחזיק בציוד מתקדם. ציוד שכזה יחסוך בזמן עבודה ולכלוך ויפתור לכם את הבעיה בקלות.

בהזמנת אינסטלטור מפ"ת נסו להבין מהו הצורך שלכם

שרברב מומחה בפתח תקוהככל שתדעו טוב יותר מהו הצורך שלכם, כך יהיה לכם קל יותר למצוא אינסטלטור בפ"ת המתאים לעבודה. למשל, אם אתם מעוניינים לעשות שינוי בבית כמו למשל להחליף את הברז או הכיור, תוכלו למצוא אינסטלטור ולקבוע איתו שיגיע בזמן שנוח לו ולכם. אבל אם אתם סובלים מהצפה, תצטרכו שהאינסטלטור יגיע אליכם בהקדם האפשרי ויותר מכך, ייתן לכם הנחיות כיצד לפעול עד להגעתו. בשיחת הטלפון מומלץ להסביר לבעל המקצוע מה המצב אצלכם ואם אתם יודעים מהי המטרה לשמה הוא מגיע, רצוי לתאר אותה כך שיוכל להגיע מוכן.

סנטר אינסטלטורים – בעל המקצוע הנכון בדרך אלייך

המטרה של סנטר אינסטלטורים היא לעזור לך למצוא את בעל המקצוע המתאים לך ביותר. במאגר שלנו ניתן למצוא אינסטלטור בפתח תקווה אשר עונה על כל הקריטריונים של בעל מקצוע עם הכשרה, ניסיון והמלצות. אתם מוזמנים להשתמש באתר ובשירותיו כדי לקבל את המענה הטוב ביותר עבור הבית שלכם.