/אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות

חייג ל-050-8090-123
  • מומחים בכל סוגי עבודות האינסטלציה

  • אחריות מלאה על כל עבודה

  • שירות הגון ואיכותי למגזר הפרטי והעסקי

  • שיפוץ ותיקון אמבטיות , התקנת ברזים חדשים ודודי שמש

  • שקיפות מלאה מול הלקוח תוך מתן שירות מקצועי ואמין

  • איתור וגילוי נזילות על ידי ציוד תרמי מתקדם

סנטר אינסטלטור
אינסטלטור 24 שעות 2017-03-09T12:39:51+00:00

אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות וההבדל בינו לאינסטלטור רגיל

שירותי אינסטלציה יכולים להידרש בכל שעה ויום. כדי לתת מענה ראוי לכל בעיה, ישנו אינסטלטור 24 שעות אשר מוכן להגיע אל המקום הנדרש עם הציוד המתאים. המטרה של איש המקצוע היא לפתור את הבעיה בצורה הטובה ביותר בלי שהיא תגרום לנזק במקום וזו הסיבה שלעתים יש להגיע גם בשעות שנראות לא נוחות ואפילו בסופי שבוע.

מתי יש להזמין אינסטלטור 24 שעות

הזמנת אינסטלטור 24 שעות ביממה

אל כל בעיה באינסטלציה מחייבת הזמנה של אינסטלטור שמגיע 24 שעות ביממה. כיוון שהעלות של הזמנת איש מקצוע באמצע הלילה ובסוף השבוע תהיה לרוב גבוהה יותר מזו של הזמנה בשעה נוחה של היום, חשוב להבין מהם המצבים המחייבים קריאה:

  • פיצוץ בצנרת – פיצוץ בצנרת הוא מצב לא נעים שיכול גם להיות מסוכן. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לסגור את ברז המים הראשי ולאחר מכן להזמין אינסטלטור 24 שעות שיוכל להסדיר את הבעיה. המטרה של בעל המקצוע היא לאפשר לבני הבית להמשיך בשגרת חייהם מהר ככל האפשר תוך מניעת סכנת חיים.
  • סתימה שפוגעת באיכות החיים – ישנן סתימות קטנות שיכולות לחכות עד לשעה נוחה בה יגיע האינסטלטור לאזור, אך ברגע שהסתימה מובילה לכך שאי אפשר להשתמש בכלי סניטרי הכרחי, יש להזמין אינסטלטור שיגיע בכל שעה למקום.
  • כל פגם שעלול להחמיר או להביא לסכנה – בכל הנוגע למערכת האינסטלציה, ישנן בעיות אשר עלולות להתפתח וגם אם נראה לרגע שאפשר לחיות איתן יום שלם, לא מומלץ לעשות זאת. מקרה לדוגמה יכול להיות נזילה שלא מפסיקה. היא יכולה להיות סימן לפיצוץ פנימי שעומד לגדול ואז יש להזמין אינסטלטור 24 שעות שיגיע למקום מהר ככל האפשר.

עלויות אינסטלטור שמגיע 24 שעות ביממה

אינסטלטור 24 שעות אשר מוכן להגיע אל המקום הנדרש עם הציוד המתאים

אינסטלטור שעובד 24 שעות ביממה יכול להציע את השירות שלו כל יום ולקבוע תעריפים שונים ליום וללילה (וכן לחגים ושבתות). פעמים רבות, תשלום תעריף מיוחד ואי המתנה לשעה נוחה של היום, חוסכת עלויות רבות של תיקון שהסתבך. עם זאת, כדי למנוע אי נעימויות וחוסר וודאות, מומלץ תמיד בשיחת הטלפון הראשונה לברר תוך כמה זמן יגיע האינסטלטור וכמה עולה הביקור שלו.

בשיחה הראשונה עם אינסטלטור שנותן שירות 24 שעות ביממה מומלץ לתאר את הבעיה כמה שרק אפשר כדי שבעל המקצוע יוכל לקבל תמונה מלאה לקראת מה הוא מגיע. לאחר הגעתו של האינסטלטור אפשר לבקש ממנו לתת הצעת מחיר לפני שהוא מחליף חלקים ומבצע את העבודה.

סנטר אינסטלטורים לרשותך

המטרה של האתר סנטר אינסטלטורים היא למצוא עבורך את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, גם בשירות של אינסטלטור 24 שעות. האתר בוחן כל בעל מקצוע, מבקש חוות דעת מלקוחות אמתיים ומעמיד לרשותך אינסטלטורים שיכולים להגיע בכל שעה ובכל יום בשבוע מתוך הבנה שבעיית האינסטלציה אינה עומדת להיעלם אלא חייבת טיפול מידי.